2020 10 Dzien Edukacji 01

Dzień Edukacji Narodowej

14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty, ponieważ w tym dniu obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Pani Dyrektor Bogumiła Zawada złożyła życzenia nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi dziękując za zaangażowanie i ogromny wkład pracy na rzecz szkoły. Wójt Gminy Stare Czarnowo pani Marzena Grzywińska przekazała na ręce pani Dyrektor życzenia i kosz pełen aromatycznej kawy i herbaty.  Rada Rodziców dołączyła się do życzeń i podarowała kosz pełen słodkości. Samorząd Uczniowski we współpracy z opiekunem świetlicy szkolnej i nauczycielem plastyki  przygotował kartki okolicznościowe dla czynnych i emerytowanych pracowników oświaty.

Mimo trudnej sytuacji związanej z pandemią Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole przebiegł w miłej i sympatycznej atmosferze.