zakończenie roku w przedszkolu

23 czerwca br. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania starszaków, czyli klas „0”. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży z bohaterami książek poprzez pory roku, żywioły szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. Podczas uroczystości, którą uświetnili swoją obecnością dyrektor pani Bogumiła Zawada, wicedyrektor pani Jolanta Ślęzak oraz rodzice, dzieci zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne, wręczone zostały dyplomy ukończenia „zerówki” oraz nagrody książkowe.  Po oficjalnej części odbył się poczęstunek w sali. Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by po wakacjach rozpocząć naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.