P1030947 01 14 2020

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że zbiórka karmy i koców zakończyła się wielkim sukcesem. W listopadzie i grudniu na terenie naszej szkoły została przeprowadzona akcja charytatywna, która miała na celu wsparcie schroniska dla zwierząt w Choszcznie. 14 stycznia gościliśmy w naszej szkole panią Annę Lawrenz, która w nim pracuje oraz jej podopiecznego - psa Niunię. Uczniowie klas pierwszych mogli wysłuchać prelekcji na temat „Jak należy dbać i troszczyć się o swoich pupili?”. Gościliśmy też panią Agnieszkę Opara – Żurakowską, która reprezentowała Urząd Gminy Stare Czarnowo troszczący się o bezdomne zwierzaki w Choszcznie. Szkolny Klub Wolontariatu i Samorząd Uczniowski przekazał na ręce pani Ani zebrane dary. Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom za aktywne włączenie się do zbiórki.