P1040876

 

Dnia 16 grudnia 2020r. w Zespole Szkół w Kołbaczu rozstrzygnięty został szkolny konkurs plastyczny o tematyce patriotycznej „Mój Obraz Niepodległej”. Celem konkursu było podtrzymanie tradycji narodowych, pielęgnowanie patriotyzmu oraz wyrabianie poczucia wrażliwości estetycznej. Uczniowie chętnie wzięli udział w konkursie, napłynęło wiele ciekawych prac. Komisja dokonała oceny prac, biorąc pod uwagę: zgodność z tematem, estetykę wykonania, oryginalność, samodzielność wykonania.

W kategorii klas I – III

I miejsce – Natan Szymański kl. Ia, II miejsce – Wiktoria Mular kl. IIa, III miejsce – Marcelina Baranowska kl. Ia

W kategorii klas IV – V

I miejsce – Alex Białek kl. IVa, II miejsce – Jakub Pietruszka kl. Va, III miejsce – Partycja Skrobek kl. Va

W kategorii klas VI – VII

I miejsce – Gabriela Baranowska kl. VIIa, II miejsce – Zuzanna Tarka kl. VIIa, III miejsce – Kamil Pabian kl. VIIb

Wyróżnienia: Julia Górska kl. Ib, Pławska Paulina kl. VIIa, Michał Dobrski kl. Va, Hanna Smalira kl. IIIb.

Nagrody ufundował Urząd Gminy Stare Czarnowo i Stowarzyszenie Nowe Perspektywy z Kołbacza. Zostaną one przekazane uczniom po powrocie do szkoły. Wszystkie nadesłane prace zostaną umieszczone w szkolnej galerii.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Projekt „Nowe perspektywy aktywności" realizowany jest przez Stowarzyszenie Nowe Perspektywy w partnerstwie z Gminą Stare Czarnowo – współfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 – 2020 oraz ze środków budżetu Gminy Stare Czarnowo.