Oliwia

Uczniowie naszej szkoły brali udział w powiatowym konkursie plastycznym  pod hasłem „Trzymaj Formę Aktywnie i Zdrowo” organizowanym przez Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gryfinie. Ideą Konkursu było przedstawienie w formie plakatu, sposobów dbałości o zdrowy styl życia, rozwijanie i kształtowanie u młodzieży prozdrowotnych postaw i zachowań, zaprezentowania swojej wiedzy i umiejętności dotyczących żywności, żywienia i aktywności fizycznej. Formą wykorzystywaną w konkursie był plakat, przedstawiający zasady aktywnego stylu życia oraz zbilansowanej diety. Do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gryfinie wpłynęły 83 prace plastyczne z terenu powiatu gryfińskiego. Po weryfikacji wszystkich prac, treści prozdrowotnych, zgodności z regulaminem i tematyką konkursu, pomysłowością, umiejętnościami plastycznymi, techniką plastyczną KOMISJA KONKURSOWA wyłoniła 4 laureatów konkursu oraz 4 wyróżnienia. Wśród laureatów znalazła się uczennica z naszej szkoły OLIWIA ADAMIAK kl.VIa , która zajęła II miejsce. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! Uczennica pracowała pod kierunkiem pani Grażyny Rowińskiej.