P1040954
 

W dniach od 22.03 do 9.04.2021 r odbył się konkurs z wychowania fizycznego pt. „WF NIEJEDNO MA IMIĘ”. Polegał on na przedstawieniu w dowolny sposób aktywności uczniów podczas nauki zdalnej. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas I - III szkoły podstawowej. Dziękujemy za wszystkie nadesłane prace i przedstawiamy zwycięzców wybranych przez komisję konkursu.

I miejsce – Julia Górska klasa 1b

II miejsce – Dorota Żygadło klasa 2b, Lidia Łapecińska klasa 1b, Wiktoria Mular klasa 2a

III miejsce – Michał Kade klasa 3a, Mercelina Baranowska klasa 1a

 

Wyróżnione prace: Zuzanna Maj klasa 1b, Kacper Genszczak klasa 1b, Marysia Piekarska klasa 3b, Antonina Podgórska klasa 1b, Oskar Kogut klasa 3b

Serdecznie gratulujemy!

Opiekun Joanna Adamkowska

 IMG 20210330 102443804

 

Celem konkursu jest propagowanie tradycji i folkloru związanego ze Świętami Wielkanocnymi, rozwój wrażliwości plastycznej i artystycznej oraz pogłębienie wiedzy na temat symboli związanych z Wielkanocą. Z radością przedstawiamy wyniki konkursu na Kartkę Wielkanocną:

klasy I – Kacper Genszczak 1b

klasy II – Wiktoria Mular 2a, Amelia Jaworska 2b

klasy III – Ernest Kogut 3a
Wyróżnienie: Sebastian Mikulski 2b

Wszystkim uczestnikom konkursu oraz laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w przyszłorocznym konkursie. Nagrody zostaną wręczone po powrocie do szkoły.

Opiekun Renata Wolna, Dorota Kozakiewicz

W dniach od 12.03 do 22.03 2021 r odbył się konkurs z wychowania fizycznego pt. “WF w domu”. Polegał on na nagraniu krótkiego filmiku dotyczącego aktywności uczniów podczas nauki zdalnej. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas IV – VIII szkoły podstawowej. Uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością i znajomością programów informatycznych. Dziękujemy za wszystkie nadesłane prace i przedstawiamy zwycięzców wybranych przez komisję konkursu.

I miejsceJulia Kukawka klasa 5a
II miejsce Michał Dobrski klasa 5a
III miejsceMaja Bąbel klasa 5a

. wf1Serdecznie gratulujemy!

Opiekun Joanna Adamkowska

 

 Kacper Baryła
 
 
 
Kacper Baryła został FINALISTĄ  przedmiotowego Konkursu Biologicznego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2020/2021 organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w Szczecinie. Serdecznie gratulujemy sukcesu! 
Opiekun Beata Zawadzka

 IMG 20201211 151357

 

 

Dnia 29.12.2020 r. została zamknięta VII edycja Wojewódzkiego Konkursu „Pod Skrzydłami Dobrego Anioła” pod honorowym patronatem Dyrektora Wydziału Wychowania Katolickiego ks. dr Pawła Płaczka. W tym konkursie III miejsce zdobyła Julia Polak z kl. 0a w kategorii Anioł Pracochłonny. Gala wręczenia nagród została przesunięta z racji Covid-19. O dokładnej dacie poinformują organizatorzy. Julii serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekun Agnieszka Cieślicka

1

 

Rok 2021 został w Kościele powierzony opiece świętego Józefa. Pan Bóg wybrał świętego Józefa na opiekuna rodziny swojego Jednorodzonego Syna. Stało się to inspiracją do powstania Archidiecezjalnego konkursu o tymże świętym pod hasłem: „Święty Józef opiekunem mojej rodziny”. Organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 3 im. Leonida Teligi w Myśliborzu.

W tym konkursie wzięli udział uczniowie naszej szkoły z klas I-III. Spośród ogromu nadesłanych prac plastycznych jury wybrało:

I MIEJSCE: Wiktoria Mular (klasa II),               I WYRÓŻNIENIE: Julia Górska (klasa I)

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Opiekun Agnieszka Cieślicka