Image4

20 czerwca br., przed zbliżającymi się wakacjami, odbył się apel porządkowy. W spotkaniu wzięli udział wszyscy uczniowie naszej szkoły. W pierwszej części apelu, pani pedagog przypomniała uczniom podstawowe zasady bezpiecznego spędzania czasu  podczas wakacji m.in. nad morzem, w górach oraz, jak zachować się w kontaktach z nieznajomymi. W drugiej części, podsumowaliśmy i rozdaliśmy nagrody za udział w konkursach: Ogólnopolskim konkursie wiedzy przyrodniczej „Ptasi album” klasa 4a, Szkolnym konkursie wiedzy informatycznej „Z komputerem za Pan Brat”, Szkolnym konkursie na najwyższą frekwencję, Szkolnej Kasie Oszczędności SKO dla systematycznie oszczędzających uczniów. Ponadto rozdano nominacje do pocztu sztandarowego – składu zasadniczego dla chorążego  i asysty uczniom klasy 8. oraz dla składu „rezerwowego” z klasy 7. Wszystkim zaangażowanym i nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Opiekun SU: Marlena Piwowarczyk