rok szkolny 22 23

 

1 września 2022r. pierwszy dzwonek obwieścił koniec wakacji i rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2022/2023. Na początku minutą ciszy uczczono pamięć wszystkich tych, którzy oddali życie za naszą Ojczyznę w czasie II wojny światowej. Podczas uroczystego apelu, pani Dyrektor Bogumiła Zawada powitała zaproszony gości, rodziców, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi oraz uczniów. Szczególnie serdecznie zostały przywitane klasy pierwsze i klasy zerowe, które po raz pierwszy rozpoczynają swoją przygodę z nauką. Dyrekcja Szkoły życzyła wszystkim uczniom i nauczycielom radości, sukcesów i satysfakcji z nauki i pracy, a rodzicom pociechy i dumy z własnych dzieci i wspólnych działań, które przyniosą efekty w postaci wspaniałych wyników. Wraz z nowym rokiem szkolnym pani Dyrektor Bogumiła Zawada rozpoczyna  5 – letnią kadencję kierowania szkołą, a wspierać ją będzie pani wicedyrektor Jolanta Ślęzak. Wójt Gminy Stare Czarnowo pani Marzena Grzywińska z zastępcą panem Marcinem Krawczykiem i przewodniczącą Rady Gminy panią Aliną Przybysz złożyli życzenia i kwiaty na ręce pani Dyrektor i wicedyrektor.  Do życzeń dołączyło się również Grono Pedagogiczne. Po apelu nadszedł czas na spotkanie w klasach z wychowawcami, kolegami i koleżankami oraz zapoznanie się z planem lekcji.