zakończenie roku

Uroczyste zakończenie roku - to dla każdego ucznia chwila niezwykle ważna, podsumowująca trud dziesięciu miesięcy nauki, rozpoczynająca jednak okres dwumiesięcznej zabawy, rozrywki i beztroski. W uroczystości udział wzięli zaproszeni goście, nauczyciele, rodzice oraz uczniowie. Uwaga zebranych skupiona była na naszych absolwentach. Dyrektor szkoły pani Bogumiła Zawada podsumowała rok szkolny, przybliżyła najważniejsze osiągnięcia uczniów oraz podziękowała rodzicom, organowi prowadzącemu, nauczycielom i pracownikom szkoły za rzetelną pracę. Uczniowie, którzy w tym roku szkolnym odnieśli największe sukcesy w nauce przyjęli gratulacje, dyplomy, nagrody książkowe, stypendia. Tytuł Primus Inter Pares w roku szkolnym 2021/22 otrzymała Paulina Pławska z kl.8a. Podczas apelu wójt Marzena Grzywińska uroczyście wręczyła Stypendia Wójta Gminy Stare Czarnowo za wysokie wyniki w nauce osiągnięte w roku szkolnym 2021/2022. Rok ten obfitował w liczne sukcesy naszych uczniów. Uroczystość uświetnił polonez w wykonaniu naszych absolwentów. Na zakończenie dyrektor szkoły życzyła uczniom i pracownikom szkoły, bezpiecznych, słonecznych i radosnych wakacji, aby w pełni sił, chęci i zapału spotkać się za dwa miesiące.