Szkola do hymnu 2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11 listopada to szczególna data dla każdego Polaka. Tego dnia czcimy bohaterstwo, waleczność i męstwo naszych przodków, dzięki którym Polska po latach niewoli wróciła na mapę Europy. Nasza szkoła i przedszkole "Jarzębinka" przystąpiła do akcji "Szkoła do hymnu", aby wspólnie świętować szczególnie ważną rocznicę dla wszystkich Polaków, jaką jest odzyskanie niepodległości. Ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii i zmianą sposobu nauczania akcja przebiegała w dwóch etapach. W piątek 6 listopada uczniowie klas 1-3 obecni w szkole wraz z nauczycielami zaśpiewali Mazurka Dąbrowskiego. Natomiast 10 listopada o symbolicznej godzinie 1111 uczniowie uczący się zdalnie za pomocą komunikatorów zaśpiewali hymn w formie on-line. Do akcji również przystąpiło przedszkole. Dzieci odświętnie ubrane o godzinie 1111 odśpiewały hymn. W celu uczczenia rocznicy niepodległości dzieci przygotowały kotyliony.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w akcję i zapraszamy do obejrzenie zdjęć i filmiku.

 2020 11 hymn 01

 

 

 

 

 

 

FILMIK

 https://photos.app.goo.gl/EyeMfavMHHH1ctG39

 

https://photos.app.goo.gl/9QMFsb341jkCmXFf7