Dzień Dziecka

 

Jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Dorosłym zależy na tym, aby w tym szczególnym dniu wszystkie dzieci były uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe. Pani dyrektor Bogumiła Zawada wraz z panią wicedyrektor Jolantą Ślęzak  złożyły dzieciom życzenia. Jak co roku, przygotowano dla najmłodszych wiele wyjątkowych niespodzianek. Od rana panowała radosna atmosfera, a na przedszkolaków czekało mnóstwo atrakcji. Były zabawy, gry zespołowe prowadzone przez panie wychowawczynie, malowanie twarzy oraz smakowity poczęstunek (owoce oraz pieczona kiełbaska). Ogromną uciechą była przejażdżka ciuchcią. Nie zabrakło też uwielbianych przez dzieci zamków dmuchanych. Pogoda dopisała – był to niezapomniany dzień.

W organizację Dnia Dziecka  zaangażowali się: Karolina Baranowska, Anna Staniaszek, Milena Rębacz i Hubert Jakubowski, Ilona i Grzegorz Lewandowscy, Waldemar Bińkowski, Sandra Grzeszczuk, Kacper Żygadło, Magdalena Żygadło, Michał Kuciński, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Starym Czarnowie, Elte sp. z o. o., sklep „Merida” w Kołbaczu, sklep „Chata Polska” w Kołbaczu, sklep spożywczy Andrzej Rogacki w Kołbaczu oraz sklep „Magnolia” w Starym Czarnowie. Wszystkim  serdecznie dziękujemy.