kartka bożonarodzeniowa

10 grudnia 2018 r. rozstrzygnięto szkolny konkurs plastyczny na kartkę świąteczną i noworoczną z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Konkurs był adresowany do uczniów klas I - III. Celem konkursu było: kultywowanie tradycji bożonarodzeniowej, zachowanie tradycji ręcznego wykonywania kartek świątecznych oraz rozwijanie zdolności, wrażliwości plastycznej i kreatywności u dzieci poprzez eksperymentowanie z różnymi technikami plastycznymi. Zachęcanie do postrzegania piękna i atmosfery Świąt Bożego Narodzenia. Przygotowane kartki świąteczne mają szczególną wartość, gdyż zostały wykonane własnoręcznie przez dzieci, każda z nich jest jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna. Wybór najpiękniejszych prac był bardzo trudny, wszystkim dzieciom i wychowawcom składam serdeczne podziękowania za udział w konkursie bożonarodzeniowym. Dziękuję Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.                  Opiekun E. Kryś

Nagrodzone prace: M. Mikołajczyk kl.1a, A. Guzanek kl.1b, J. Stępień kl.1b, Z. Gożdzik kl.2a, M. Łysik kl.2a, J. Tabaka kl.2b, G. Czajkowska kl.3a, P. Skrobek kl.3a, O. Melerowicz kl.3a. Gratulacje wszystkim nagrodzonym.