002

W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, odbyły się dwa turnieje eliminacyjne do Mistrzostw Powiatu w Piłce Siatkowej. Dziewczęta swój turniej zagrały we wtorek 10 stycznia, a chłopcy w czwartek 12 stycznia. W obu turniejach frekwencja była duża. W zawodach dziewcząt rywalizowało pięć drużyn, a u chłopców sześć zespołów. Nasze dziewczęta pomimo dobrej gry nie uzyskały awansu do Mistrzostw Powiatu. Chłopcy zaś poprzez znakomitą grę wywalczyli II miejsce, co wiązało się z awansem do Mistrzostw Powiatu. Drużynę dziewcząt prowadziły: pani Weronika Zawada oraz pani Joanna Adamkowska.

Skład reprezentacji dziewcząt: Bąbel Maja (7a), Czajkowska Gabriela (7a), Kwiatkowska Daria (7a), Lewandowska Angelika (7a), Oszczyk Amelia (7a), Parapir Violeta (7a), Ruszczycka Alicja  (7a), Wydrzyńska Zofia (8a), Dabińska Patrycja (8b), Opalińska Zuzanna (8b), Parapir Vitalina (8b) oraz Wawrzyńczuk-Pogorzelska Laura (8b)

Drużynę chłopców prowadzili: pan Dariusz Śrudka oraz pani Weronika Zawada

Skład reprezentacji chłopców: Barczyński Łukasz (8b), Kowalczyk Ignacy (8b), Latosiński Wiktor (8b), Baranowski Bartosz (8a) Froncala Adam (8a), Głowacki Dominik (8a), Gołowieniec Adam (8a), Małyszczycki Bartłomiej (8a), Masłowski Filip (8a), Pietruszka Michał (8a), Wąchalski Wiktor (8a) oraz Zych Wiktor (8a).

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.