P1040889
                                         

Uczniowie klas drugich i trzecich kolejny raz uczestniczyli  w konkursie "Wokół symboli narodowych" zorganizowanym przez Instytut Pamięci Narodowej w Szczecinie. Dzieci wykazały się znajomością historii ze szczególnym uwzględnieniem polskich symboli narodowych. 
Wyniki konkursu:
1.  Mikołaj Błażejewski 2a
2. Judyta Radtka  2a
3. Maciej Szczepaniak 3b, Wiktoria Mular  2a, Klaudia Kowalska 3a, Urszula Janowicz 2b
Pozostali uczestnicy:  Dorota Żygadło 2b, Ernest Kogut 3a, Kuba Małecki 2a, Sara Wcisło 3a, Emilia Kwiecińska 3a, Nadia Marczak 3a, Julia Stepień 3b, Maria Piekarska 3b, Nikola Dabińska 2b, Oliwia Gumienna 2b; również wykazali się dużą wiedzą. Gratulacje dla wszystkich uczestników, podziękowania dla wychowawców i rodziców.
                                                                                                                                                     Koordynator konkursu: Iwona Wernicka