P1040850 Copy

 

6 listopada 2020 r. rozstrzygnięty został szkolny konkurs plastyczny pt. "Barwy jesieni", w którym udział wzięli uczniowie klas I - III. Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni poprzez interpretację przyrody, uwrażliwienie dzieci na piękno przyrody jesienią. Komisja w składzie: wicedyrektor Jolanta Ślęzak, pani  Ewa Przybysz i pani Krystyna Pietruszka oceniła pomysłowość prac oraz przyznała następujące miejsca : 

I miejsce -  Martyna Stachula kl. 2 b
II miejsce - Michał Błażejewski kl. 2a
III miejsce - Sebastian Mikulski kl. 2b
oraz wyróżniono prace ucznia z kl.3 a - Michała Kade. Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców będą rozdane po powrocie uczniów do  szkoły.                                                                      
                                Organizator konkursu Renata Kaczała