2020 02 07 port 01

Nasza szkoła została zgłoszona do udziału w projekcie „Dni Portu w Szkole”. W jego ramach od 18-22 listopada odbyły się: wystawa prezentująca historyczne zdjęcia portów w Szczecinie i Świnoujściu oraz multimedialna prezentacja dotycząca działalności obu portów. Zorganizowano również dwa konkursy: literacki, którego celem było ułożenie hasła reklamującego Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście, a także plastyczny - uczniowie tworzyli prace przedstawiające szczeciński bądź świnoujski port. Laureatami konkursu literackiego zostali: I miejsce - Agata Błaszczyk (6b), II miejsce - Christiano Grygorowicz (6b), III miejsce - Karol Adamowicz (8b), wyróżnienie - Kamil Pabian (6b). Zwycięzcy konkursu plastycznego: I miejsce - Kacper Król (kl.6a), II miejsce - Paulina Pławska (6a), III miejsce - Patrycja Skrobek (4a), wyróżnienia: Gabriela Baranowska (6a), Paulina Klejchamer (5b), Maja Bąbel (4a)

  Gratulujemy!!!