2020 01 19 zawody 03

13 stycznia w naszej hali sportowej odbył się Turniej Piłki Ręcznej dziewcząt i chłopców organizowany przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Gryfinie. Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły rozegrała jedno spotkanie przegrywając ze Szkołą Podstawową nr 3 z Gryfina 12: 1. Pomimo porażki nasze dziewczęta awansowały do rozgrywek powiatowych. Chłopcy musieli stoczyć dwa boje. Pierwszy z nich rozstrzygnęli na swoją korzyść wygrywając ze szkołą podstawową nr 2 z Gryfina 12: 6. W drugim meczu przegrali ze Szkołą Podstawową nr 3 z Gryfina 13: 8 zdobywając drugie miejsce w turnieju. A oto składy naszych zespołów:

Chłopcy: Tomasz Synówka, Kacper Baryła, Kacper Bednarek, Jan Borowiak, Wiktor Saganowicz, Michał Bartczak, Dominik Oszczyk, Radosław Jarmużek.

Dziewczęta: Oliwia Adamiak, Wiktoria Oszczyk, Katarzyna Sufin, Agata Flis, Daria Lewandowska, Oliwia Kwiecińska, Katarzyna Lech, Natalia Aleksa, Martyna Michalska, Aleksandra Krawczyk

Opiekun p. Dariusz Śrudka