2019IMG 20191212 115624 12 16 Anioły 07

W listopadzie uczniowie klas 0-III Zespołu Szkół w Kołbaczu wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie Rodzinnym pt. „Pod skrzydłami Dobrego Anioła”. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął Wydział Wychowania Katolickiego Kurii Metropolitalnej w Szczecinie. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu dowolną techniką przestrzennego anioła. Dzieci wraz z rodzicami bardzo zaangażowały się w tę inicjatywę. Wszystkie prace, a było ich z całej diecezji 340, zostały wystawione na kiermasz w Szkole Podstawowej nr 14 w Szczecinie. Pozyskana ze sprzedaży kwota zostanie przekazana na cele misyjne w Kenii. Podczas finału, który odbył się 12 grudnia 2019 roku, laureatami konkursu Zespołu Szkół w Kołbaczu zostali uczniowie: W kategorii „Anioł Pracochłonny”: Dorota Żygadło, kl. Ib, Wiktoria Mular, kl. Ia, Martyna Mikołajczyk, kl. IIa, W kategorii „Anioł Sympatyczny”: Marcelina Baranowska, gr. Oa, Nagrodę Specjalną Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 14 w Szczecinie otrzymał: Michał Froncala, kl. Ia                                          Bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekun A. Cieślicka