IMAG5056 BURST002 COVER

W dniu 4,06.2019r w Centrum Edukacji Leśnej w Kliniskach podczas obchodów Dni Lasu, odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień w konkursie plastycznym. Z przyjemnością przyjęliśmy zaproszenie na tą uroczystość, ponieważ praca plastyczna uczennicy naszej szkoły Gabrysi Baranowskiej z kl.Va zdobyła I miejsce. Dodatkowo plakat Gabrysi znalazł się na ulotkach i plakatach promujących zakaz palenia ognia w lesie. Nagrodę zdobył również Kacper Bednarek z kl.VIIb, który za swoją pracę plastyczną otrzymał wyróżnienie. Konkurs plastyczny dla szkół z terenu Nadleśnictwa Kliniska na plakat o tematyce przeciwpożarowej pt."Zatrzymaj ogień - uratuj ekosystem leśny" został zorganizowany przy wsparciu finansowym Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie. Przedmiotem konkursu była praca plastyczna w formie plakatu przedstawiającego zagrożenie pożarowe w lasach. Nadesłane prace wykonane były farbą plakatową, kredką, pastelami, kolażem. Uroczystość uświetniły występy uczniów ze szkół współpracujących z nadleśnictwem, liczne gry i zabawy zespołowe oraz  konkursy dotyczące wiedzy o lesie.

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! A wszystkim, którzy brali udział w konkursie dziękujemy.

nauczyciel plastyki - Grażyna Rowińska