mt_galley:P1020346 06 03 2019

 

O godz.9 odbył się apel sportowy. Podczas apelu Pani Dyrektor Bogumiła Zawada złożyła dzieciom najserdeczniejsze życzenia i zapoznała uczestników z programem dziecięcego święta. Na stadionie  odbyły się biegi sztafetowe dziewcząt i chłopców. Po biegach każda klasa wraz z wychowawcą dostawała kartę zadań, którą musiała uzupełnić podczas pobytu na każdej stacji. Celem imprezy była integracja środowiska szkolnego. Uczniowie w formie zabaw i gier świętowali swój dzień. Widzowie kulturalnie kibicowali ,a konkurencje przebiegały w duchu FAiR PLAY. W konkurencjach drużynowych uczniowie rywalizowali w piłce nożnej, tenisie stołowym i przeciąganiu liny. Dużo emocji dostarczył mecz w piłce siatkowej, w którym absolwenci walczyli z nauczycielami. Mecz przy super zabawie wygrali nauczyciele. Dzięki zaangażowaniu Rady Rodziców podczas trwania całej imprezy, uczniowie mieli zapewniony poczęstunek. Bardzo dziękujemy.