P1040579

1 września 2020r. w Zespole Szkół w Kołbaczu rozpoczął się nowy rok szkolny 2020/2021. Ze względu na obecną sytuację związaną z pandemią COVID-19 na placu przy hali sportowej odbyły się, z zachowaniem zasad wytycznych GIS, dwa apele inaugurujące rozpoczęcie roku szkolnego. Na uroczystości gościliśmy Wójt Gminy Stare Czarnowo panią Marzenę Grzywińską, skarbnik Gminy Stare Czarnowo panią Grażynę Aksamitowską i przewodniczącą Rady Rodziców panią Ilonę Lewandowską.

Minutą ciszy uczciliśmy pamięć wszystkich tych, którzy oddali życie za naszą Ojczyznę podczas II wojny światowej. Pamiętajmy „ Po to zginęli tamci, abyśmy my mogli żyć”.

Pani Dyrektor Bogumiła Zawada szczególnie serdecznie powitała uczniów klas zerowych i klas pierwszych. Przedstawiła nowych nauczycieli oraz zwróciła uwagę na przestrzeganie procedur obowiązującymi w szkole w związku z pandemią.

 Pani Wójt wraz z panią Dyrektor podziękowała pani Ewie Przybysz i Renacie Raszczuk za pełnienie funkcji wicedyrektorów szkoły. Od nowego roku szkolnego funkcję tę pełnić będzie pani Jolanta Ślęzak, która na zakończenie apelu przekazała uczniom komunikaty organizacyjne.

Pani Dyrektor ciepłe słowa podziękowania skierowała do Pani Wójt i przewodniczącej Rady Rodziców za wsparcie i wszelką pomoc. Życzyła wszystkim spokojnego i pełnego sukcesów nowego roku szkolnego.