2019 10 02 27.09 03

W pierwszym miesiącu nowego roku szkolnego w dniach 23-30 września 2019 roku, obchodziliśmy już po raz piąty Europejski Tydzień Sportu. Celem tej inicjatywy jest promocja sportu i aktywności fizycznej w całej Europie. W związku z tym nasza szkoła uczestniczyła w wydarzeniu sportowym, które odbyło się 27 września na Miejskim Stadionie lekkoatletycznym przy ul. Litewskiej w Szczecinie. W ramach rozgrywek startowaliśmy w następujących konkurencjach: Piłka nożna (uczniowie klas 1-3 szkoły podstawowej), Skok w dal (uczniowie klas 4-6 szkoły podstawowej), Sztafeta 4x100m (uczniowie klas 7-8 szkoły podstawowej)

 Naszą szkołę reprezentowali:

Skok w Dal 

G.Baranowska, K.Fieduk, W.Sarnecki, Ch.Grygowicz

Sztafeta 4X100m

T.Synówka, K.Bednarek, A.Flis, D.Lewandowska

Piłka nożna

I.Przewłocki, J.Ruszczycki, E.Kwiecińska, D.Złoty, K.Duda, A.Przewłocka

Naszym uczniom gratulujemy wspaniałej sportowej postawy, mimo niesprzyjających warunków pogodowych, dzielnie reprezentowali naszą szkołę i zajęli miejsca w środku.

Podczas imprezy odbyły się również imprezy towarzyszące: Pokaz klubu Karate UKS "Pomerania Szczecin", Gry i zabawy dla najmłodszej grupy uczestników rozgrywek.

Opiekunami naszej reprezentacji byli nauczyciele:

B.Musialik

D.Śrudka