P1020575 06 24 2019

Uroczyste zakończenie roku - to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna, niosąca za sobą trud dziesięciu miesięcy nauki, rozpoczynająca jednak okres dwumiesięcznej zabawy, rozrywki i beztroski. W uroczystości udział wzięli uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni goście. Na wstępie dyrektor szkoły pani Bogumiła Zawada podsumowała rok szkolny, przybliżyła najważniejsze osiągnięcia uczniów oraz podziękowała rodzicom, organowi prowadzącemu, nauczycielom i pracownikom szkoły za rzetelną pracę. Uczniowie, którzy w tym roku szkolnym odnieśli największe sukcesy w nauce i sporcie przyjęli gratulacje, dyplomy, nagrody książkowe, stypendia. Podczas apelu wójt Marzena Grzywińska uroczyście wręczyła Stypendia Wójta Gminy Stare Czarnowo za wysokie wyniki w nauce osiągnięte w roku szkolnym 2018/2019. Rok ten obfitował w liczne sukcesy na wielu płaszczyznach. W szkole odbyły się uroczystości, zapoczątkowane zostały akcje i działania mające jeden wspólny cel – szeroko pojętą edukację dzieci. Na koniec uroczystości dyrektor szkoły życzyła uczniom i pracownikom szkoły, bezpiecznych, słonecznych i radosnych wakacji, aby pomogły zregenerować siły i pozwoliły z ochotą i zapałem spotkać się za dwa miesiące.